ČISTIČKA VZDUCHU DO AUTA LAC52

LAC52 - LIFAair Smart Car Air Purifier


Čistička vzduchu do auta LAC 52 je inteligentným zariadením, ktoré čistí vnútorné ovzdušie v kabíne auta nielen od pevných ale aj plynných škodlivín. Obsahuje jeden dvojvrstvový filter s triedou filtrácie HEPA H11 a vrstvou z aktívneho uhlia. Preto spoľahlivo zachytí nielen prach, pele a iné alergény, ale aj baktérie a plesne a tiež rôzne zápachy a iné plynné nečistoty: oxid uhličitý a organické karcinogénne zlúčeniny ako benzén, toluén a formaldehyd. LAC52 znečistenie a zápachy neprekrýva, ale skutočne odstaňuje. V balení je dodávaný so snímačom kvality ovzdušia, ktorý nepretržite sleduje koncentráciu prachových častíc PM2,5 a CO2 a v prípade potreby zapne čističku vzduchu. Tým sa šetrí energia, filter. S LAC52 si vyčistite vzduch v aute za pár minút!

278,00 €

Bližší popis

To, že ste v aute, ešte neznamená, že ste vy alebo vaša rodina v bezpečí pred škodlivinami. Štúdie naopak ukazujú, že ľudia v automobiloch sú vystavení škodlivejším plynom a znečisťujúcim látkam ako ostatní účastníci cestnej premávky. LIFA air LAC52 je inteligentnou čističkou vzduchu, ktorá odstraňuje zo vzduchu, ktorý v aute dýchate, oxid uhličitý a tiež organické karcinogénne zlúčeniny ako benzén, toluén a formaldehyd.
Trh je plný čističiek vzduchu pre autá. Niektoré len vo veľkosti palca, ktoré tvrdia, že čistia vzduch. Väčšina z týchto zariadení však iba maskuje pachy a používa vonné látky, aby vzduch bol príjemnejší na dýchanie, ale v skutočnosti vzduch nečistia. Čistička LIFAair LAC52 má vysoko kvalitný laserový snímač prachových častíc do veľkosti PM2,5 a snímač NDIR oxidu uhličitého, vysokokapacitný filter H11 a jeden efektívny ventilátor. LAC52 nepretržite analyzuje kvalitu vzduchu vo vašom automobile a rýchlo vyčistí akékoľvek znečisťujúce látky. Má inteligentnú prevádzku, ktorá sa zapína podľa potreby, čím predlžuje životnosť filtra.
Čističky vzduchu LIFA série LAC sa skladajú z dvoch častí:
1. Inteligentný riadiaci systém zobrazuje aktuálnu kvalitu vzduchu vo vnútri auta a ďalšie užitočné informácie, ako je napríklad zostávajúca životnosť filtra. Životnosť filtra sa počíta podľa skutočnej kvality vzduchu a objemu cirkulujúceho vzduchu. Tento riadiaci systém je zapojený do zástrčky zapaľovača cigariet v automobile. Je tiež vybavený dvoma USB portami na nabíjanie ďalších zariadení počas jazdy. Tento riadiaci systém zapína čističku automaticky, podľa potreby zistenej senzormi. Tak udržiava vynikajúcu kvalitu vzduchu s minimálnou spotrebou energie a hladinou hluku.
2. Filtračná jednotka je bezpečne umiestnená za predným sedadlom, aby nebránila vodičovi vo výhľade. Fiter má dve vrstvy: jednu na pevné častice ako alergény, prach a baktérie a druhú na plynné nečistoty a nepríjemný zápach.
Vyčistite vzduch v aute za pár minút!

Technické údaje

Vysoká účinnosť čistenia vzduchu:
Hodnota CADR pre častice: 50 m³/h
Hodnota CADR pre formaldehyd: 7,7 m³/h
Hodnota CADR pre oxid siričitý: 10 m³/h 
Max. plocha: 6 m2 
Čas na vyčistenie: 6 min

Efektívna plocha: 3-6 m2 

Filter: vysokokapacitný HEPA H11

Senzory:
Laserový snímač pre častice PM2,5 a senzor oxidu uhličitého NDIR

Inteligentný riadiaci systém.


Ľahká inštalácia na sedadlo vodiča.


Veľkosť:
D ​​x Š x V: 398 x 167 x 68 mm

Hmotnosť:
1,34 kg

Záruka:
1 rok