ČISTIČKY   VZDUCHU

Čističky vzduchu do auta

S čističkami vzduchu do auta je zaručený čistý vnútorný vzduch v kabíne vozidla počas jazdy! Čistička vzduchu do auta je
aktuálna nielen teraz, v čase pandémie, ale odporúča sa aj vtedy, keď v aute cestujú domáce zvieratá alebo pre alergikov. Zariadenie je inteligentné a zvyšuje bezpečnosť počas jazdy. Hladina oxidu uhličitého sa môže v aute veľmi rýchlo zrýchliť, čo znižuje schopnosť sústrediť sa a zostať bdelým. A štúdie ukazujú, že ľudia v aute sú vystavení škodlivým plynom (benzénu, toluénu, etylbenzénu a xylénu) 2 až 4 krát viac, ako iní účastníci premávky (cyklisti). Preto je dôležité myslieť na to, ako reálne zlepšiť kvalitu vzduchu aj tu! S čističkami vzduchu LIFA air si vyčistite vzduch v aute už za pár minút!

Čističky vzduchu do domácností a menších priestorov

Nádherné a inteligentné čističky vzduchu LIFA air prenášajú čistenie vzduchu na novú úroveň. Nepretržité monitorovanie kvality ovzdušia a automatizovaná prevádzka zaručujú vynikajúcu ochranu. LIFA air kombinuje efektívne a elegantné čistenie vzduchu s inteligenciou prostredníctvom nezávislej kontrolnej jednotky monitorovania kvality vnútorného ozdušia.