AirClean 3500

DOPREDAJ

AirClean 3500 je najobľúbenejší stroj na odsávanie a vytváranie podtlaku vo vzduchotechnických potrubiach pri ich čistení. Vďaka svojej veľkosti a kolesám sa ľahko premiestňuje. Má kovovú konštrukciu, je veľmi odolný a efektívny pre profesionálne použitie! 

AirClean predstavuje optimálnu kombináciu odsávacej sily a kapacity pre odsávaný prach, ktorá funguje na jednofázový prúd. Jeho objemový prietok vzduchu bez filtrov je 3600 m³/h, s F7 filtrom 3100 m³/h a s HEPA filtrom 2900 m³/h. Vzduchový výkon zariadenia je plynule nastaviteľný. 

K dispozícii je veľký výber filtrov, ktoré je možné používať v rôznych kombináciách.

Cena bez balného, dopravy a DPH: 2 924 €
Balné: 90 €
Doprava z Fínska do Bratislavy: 300 €
Cena vrátane balného, dopravy a DPH: 

3 976,80 €

Bližší popis

Lifa AirClean 3500 sa používa na čistenie suchého vzduchu v priestoroch, alebo na odsávanie a čistenie vzduchu zo vzduchotechnických potrubí, pri ich čistení. Filtruje vzduch od častíc rôzneho charakteru: od mikroorganizmov cez stavebný a iný prach, až piliny a inú špinu. Zariadenie sa môže použiť na vytvorenie negatívneho tlaku vo väčších miestnostiach a oddeleniach. 

Zariadenie je vybavené snímačom rozdielu tlaku, ktorý indikuje stav zanesenia filtra a potrebu vymeniť ho. AirClean 3500 je vybavený tak, aby sa mohli požiť rôzne kombinácie filtrov podľa toho, ako si to vyžaduje konkrétny projekt. Dostupný je široký výber filtrov: predfilter G4, vreckový filter F7, vreckový filter s aktívnym uhlím aj Hepa filter H13.

Obidva konce zariadenia, vysávací aj vyfukovací, sú vybavené spojovacími koncovkami pre dopojenie flexibilných, ale vystužených harmonikovitých hadíc (príslušenstvo). Druhý koniec nasávacej hadice sa nainštaluje na čistené potrubie, alebo sa umiestni do priestoru, v ktorom je potrebné čistiť vzduch. Všetky nečistoty usadené v potrubí alebo vzniknuté pri rôznych demoláciách sú vysaté priamo do zariadenia. Pomocou výfukovej časti, na ktorú je možné pripojiť tenký plastový sáčkový valec, môže byť vyfukovaný vzduch odvedený preč z miesta, kde sa pracuje.

Teleskopická zdvíhacia sada (príslušenstvo), uľahčuje pripojenie flexibilnej hadice s čisteným potrubím. Teleskopické nohy majú na konci nastaviteľnú obruč, ktorá počas čistenia drží flexibilnú hadicu počas čistenia pevne a tesne.

Technické dáta

Zdroj energie: Elektrický prúd 

Elektrické pripojenie: 200 - 277 V, 1 fáza
Frekvencia: 50/60 Hz
Motor:  0,78 kW / 3,9 - 2,8 A, EC motor 
Elektrický kábel: 3G 1,5 mm2, dĺžka 3 m 
Objemový prietok vzduchu: 3600 m³/h - bez filtrov, 3100 m³/h - s vreckovým filtrom F7, 2900 m³/h s HEPA filtrom 
Vypínač: Hlavný vypínač s 8 sekundovým oneskorením a ovládač na plynulé ovládanie vzduchového výkonu
Nadstavec na dopojenie hadíc: Ø 300 mm (nasávanie aj výfuk)
Rozmery: V 650 x Š 540 x D 960 mm
Hmotnosť: 57 kg
Materiál plášťa: Farbená oceľ
Transport: kolieska s brzdami a rúčky