AirJet Combi 20

Lifa AirJet Combi 20 je multifunkčné zariadenie vyfukujúce stlačený vzduch navrhnuté na čistenie s roztokmi a odstraňovanie špiny zo vzduchotechnických potrubí a iných úzkych dutín. 

AirJet Combi slúži len na fúkanie stlačeného vzduchu, alebo vykonávanie postrekov v potrubí. Nečistí potrubia kefami. Jeho využitie je na vyfúkanie prachu z potrubí alebo vykonávanie dezinfekcie, prípadne iných postrekov v potrubiach.

  • Dĺžka kábla je 20 m.
  • Značný dosah v úzkych a dlhých dutinách.
  • Široký výber doplnkov umožňuje všestranné použitie.
  • Jednoduchý a ľahký transport. Vybavený kolieskami a rúčkou na tlačenie.

AirJet Combi je dodávaný s dvoma základnými dýzami: na vzduch a na kvapalinu. 

Cena bez balného, dopravy a DPH: 2 003 €
Balné: 90 €
Doprava z Fínska do Bratislavy: 300 €
Cena vrátane balného, dopravy a DPH: 

2 871,60 €

Bližší popis

Lifa AirJet Combi 20 je zariadenie vyfukujúce stlačený vzduch, ktoré bolo navrhnuté predovšetkým na dezinfekciu a sprejovanie špeciálnych látok na vnútorný povrch potrubí. Môže sa tiež použiť na uvoľnenie a odstránenie takej špiny, ktorá nie je silne prilepená na povrchu potrubí. AirJet Combi 20 fúkajúce zariadenie je čistiacim zariadením ideálne prispôsobeným pre také miesta, ktoré sa nedajú dosiahnuť so zariadením s kefou. 20 m dlhý kábel zaručuje veľký dosah zariadenia.

Pre postrek rôznymi roztokmi je potrebné nízkotlakové postrekové príslušenstvo (príslušenstvo) pripevnené k čistiacemu zariadeniu pomocou párových koncoviek.

Na poháňanie zariadenia postačuje kompresor na jednu fázu (príslušentvo).

K zariadeniu je dostupná široká škála dýz (príslušenstvo).

LIFAair ponúka širokú paletu postrekov. Na dezinfekciu aj na vytváranie nového vnútorného povrchu. Nový povrch potrubia sa vytvára vtedy, keď sa špina drží tak pevne, že sa nedá odstrániť a potrubie sa nedá vymeniť. Používa sa tiež na zapečatenie azbestových potrubí a poškodenej vnútornej izolácie potrubí. 

Technické dáta

Pohon                                             stlačený vzduch

Kontrola                                            manuáne pomocou adaptéra             stlačeného vzduchu                         stlačeného vzduchu
Prípojka na dýzy                               1/4'' 
Spotreba stlačeného vzduchu         150 - 600 l/min
Rozmery                                             V 970 x Š 480 x D 640 mm
Hmotnosť                                            10 kg
Dĺžka čistiaceho lanka                       20 m