Čistička vzduchu LIFA air LA503

LIFA air LA503 je priemyselná čistička vzduchu pre domáce a kancelárske použitie. Zbavuje vnútorný vzduch znečisťujúcich látok: chlpov domácich miláčikov, alergénov, malých častíc aj prchavých organických látok, ako je formaldehyd. Dizajn jednotky vytvára 360 ° rotujúci prúd vzduchu, ktorý efektívne čistí vzduch v miestnosti až do 54 m2 za menej ako 18 minút.

1 588,00 €

Bližší popis

VÝROBCA
LIFA air - to sú experti na čistenie vnútorného ovzdušia. Táto fínska spoločnosť už desaťročia vyvíja produkty pre zabezpečenie zdravého vzduchu v interiéri. Úzko spolupracuje s mnohými špičkovými výskumnými centrami na celom svete. Majú silný vplyv na stanovovanie medzinárodných štandardov kvality vnútorného ovzdušia. Dodávajú vybavenie do viac ako 100 krajín sveta. Ich filtre a čističky vzduchu využívajú nielen nemocnice, centrá pre astmatikov, ale aj vojenský sektor a iní nároční zákazníci. Teraz je táto technológia k dispozícii aj pre spotrebiteľov.

OCENENIA

SNÍMAČ KVALITY OVZDUŠIA

Energeticky efektívna inteligentná čistička vzduchu LIFA air LA503 je dodávaná s nezávislým snímačom, ktorý neustále sleduje a zobrazuje kvalitu vnútorného ovzdušia. Ak je povolená inteligentná funkcia, čistička upravuje prietok vzduchu na základe aktuálnych hladín oxidu uhličitého, prachových častíc PM2,5, prchavých organických látok alebo formaldehydu. To znamená, že sa spotrebuje menej energie a filtre vydržia dlhšie funkčné. 

Snímač je nezávislý a je vybavený veľkokapacitnou batériou, takže môže byť dlho položený kdekoľvek bez potreby nabíjania. Merané veličiny zobrazuje na monitore, takže môže byť použitý aj nezávisle od čističky vzduchu - len na meranie kvality vnútorného ovzdušia aj na iných miestach, napr. v aute.

Snímač sleduje aj teplotu a relatívnu vlhkosť vzduchu.

S čističkou je prepojený cez Wi-Fi alebo blouetooth. Hodnoty je možné sledovať z monitora alebo mobilného telefónu.

OVLÁDANIE AJ CEZ SMARTFÓN

Zariadenie môžete tiež pripojiť k svojmu smartfónu pomocou aplikácie LIFA air Smartphone. Môžete tak slebovať hodnoty snímača kvality ovzdušia aj ovládať čističku.

BEZPEČNÝ PRE DETI AJ DOMÁCICH MILÁČIKOV

LIFA air LA503 je bezpečný. Má patentovaný dizajn, ktorý je vhodný pre deti aj domácich miláčikov. Nemá žiadne ostré rohy ani hrany. Zabudovaný ventilátor je skrytý vo vnútri čističky. Zaoblené hrany sú tiež funkčné, pretože okraj funguje ako inteligentné dotykové ovládanie. 

TICHÁ, ALE VÝKONNÁ
Dizajn čističky vytvára prúd vzduchu rotujúci dookola o 360 °. Ten efektívne vyčistí vzduch v miestnosti s rozlohou 54 m2 za menej ako 18 minút. Vďaka rotujúcemu prúdu vzduchu he čistička vzduchu mimoriadne tichá. Pracuje v rozmedzí od 34 do 63 decibelov v závislosti od jej výkonu. 

AKURÁTNA VÝMENA FILTROV

Filtre v čističkách LIFA air LA503 sa nemenia v časových intervaloch, ale presne podľa potreby. Čističky si monitorujú skutočné úrovne znečisťujúcich látok a prietok vzduchu, aby samé vyhodnotili a oznámili, kedy je potrebné filter vymeniť. HEPA filter bežne vydrží 10 - 15 mesiacov a uhlíkový filter bude vyžadovať výmenu približne každých 20 - 30 mesiacov. To preto, že má až 3,5 kg aktívneho uhlia. V bežných čističkách vzduchu býva len 0,2 kg aktívneho uhlia.

Technické údaje

Čistí vzduch od: alergénov, baktérií, vírusov, prachu, CO2, dymu, chlpov domácich miláčikov, PM2,5, PM0,3 a plynných zlúčenín. 
Ľahko sa inštaluje a používa 
Bezpečná pre domácich miláčikov a deti 
Inovatívne inteligentné ovládanie 
Tichá a nenáročná na priestor 

Filtre: H12 HEPA + 3,5 kg filter s aktívnym uhlím
Senzory monitora: oxid uhličitý, častice PM2,5, HCHO (formaldehyd) relatívna vlhkosť, teplota
Príkon: 1-45W 
Rozmery: Ø 250 mm, výška 800 mm 
Čistiaca kapacita: CADR 450 m³ / h (rýchlosť dodania čistého vzduchu) Odporúčaná plocha: 54 m2 
Odstránenie PM 2,5: 99,99% (30 min. Pri 30 m³) 
Interval výmeny filtrov: HEPA 10-15 mesiacov v závislosti od použitia. Uhlíkový filter 20 - 30 mesiacovv závislosti od použitia
Záruka: 1 rok