Combi Cleaner 40

CombiCleaner 40 je mimoriadne efektívny stroj na čistenie vzduchotechnických potrubí rotujúcimi kefami. Pri použití kefy je možné súčasne striekať tekutiny/stlačený vzduch, takže s CombiCleanerom 40 je jednoduché vyčistiť aj kruhové a štvorhranné potrubia, ktoré sa zvyčajne čistia veľmi ťažko. Je ideálny na čistenie mastných potrubí vo veľkých reštauráciách, kde je potrebná kombinácia použitia chemikálií a čistenia kefami. K dispozícii je široký výber dýz a mnoho typov a veľkostí kief, čo garantuje vysokú kvalitu výsledkov čistenia. 

Cena bez balného, dopravy a DPH: 6 840 €
Balné: 90 €
Doprava z Fínska do Bratislavy: 400 €
Cena vrátane balného, dopravy a DPH: 

8 796,00 €

Bližší popis

CombiCleaner 40 bol navrhnutý na čistenie veľkých potrubí s rozmermi 200 - 1200 mm. Čistí kruhové aj štvorhranné potrubia. Zmena smeru rotácie umožňuje užívateľovi nasmerovať kefu cez oblúky v potrubí a tiež dôkladne vyčistiť všetky rohy v štvorhranných potrubiach. Má výnimočne široký dosah. Dĺžka čistiaceho lanka je 40 m, čo umožňuje vyčistenie až 75 m potrubia z jedného prístupového miesta, ak sa čistia oba smery.

Čistiaca kefa môže mať až 1200 mm v priemere, pretože ju v strede potrubia udržiava dômyselný pneumatický centralizér (príslušenstvo). Je diaľkovo ovládateľný a má k dispozícii viacero rôzne dlhých nožičiek.

Rôznorodosť využitia CombiCleanera 40 je ďalej rozšírená o možnosť použitia rôznych dýz pre priamu aplikáciu rôznych čistiacich, dezinfekčných a povrch kryjúcich prípravkov v potrubiach. Preto CombiCleaner 40 môže byť použitý pre čistenie a dezinfekciu mikróbmi zaneseného potrubia. Pre použitie roztokov je potrebné nízkotlakové postrekové príslušenstvo pripevnené k čistiacemu zariadeniu pomocou bajonetových koncoviek (príslušenstvo).

Technické dáta

Pohon                                                 stlačený vzduch

Pre potrubia s rozmermi                  400 - 1200 mm
Motor                                                 0,16 kW
Max. krútiaci momonet                     6,5 Nm
Prípojka na kefu                                M12
Odporúčaná veľkosť kief                  250 - 1200 mm
Rýchlosť otáčok kefy                        0 - 670 ot./min. plynulo nastaviteľ.
Ovládanie rotácie                              manuáne/vzduchový ventil
Prípojka na dýzy                               rýchlospojka
Spotreba stlačeného vzduchu         400 l/min, 7 bar
Rozmery                                             V 1290 x Š 570 x D 1100 mm
Hmotnosť                                            45 kg
Dĺžka čistiaceho lanka                      
40 m