ČISTIČKA VZDUCHU DO AUTA LAC 100


Čistička vzduchu do auta LAC 100 je najvyšším modelom v produktovej rade LIFAair Smart Car Purifier. Je vybavená dvoma ventilátormi, väčším a lepším filtrom pre vyčistenie vzduchu aj vo väščom aute do 6 minút. Filter v tejto čističke má dve vrstvy: kým prvá funguje ako filter častíc zachytávajúci prach, alergény a častice PM2,5, druhá vrstva z aktívneho uhlia absorbuje plynné nečistoty a pachy.

Má snímač častíc CO2 a PM2,5, ktorým neustále kontroluje kvalitu vnútorného vzduchu v automobile a v prípade potreby zapína čističku vzduchu.

Ľahko sa inštaluje - len sa pripevní na zadnú stranu sedadla vodiča v miesta dopojenia hlavovej opierky. 

307,00 €

Bližší popis

Čističky vzduchu LAC100 sú vybavené filtrom s dvoma vrstvami: kým prvá funguje ako filter častíc zachytávajúci prach, alergény a častice PM2,5, druhá vrstva aktívneho uhlia absorbuje plynné nečistoty a pachy. Tento kompozitný filter HEPA H11 odstráni až 99,9% znečisťujúcich látok a zvládne to za pár minút. V porovnaní s čističkami série LAC50 majú ďalší ventilátor a lepší filter, čo zvyšuje rýchlosť čistenia, takže sú vhodné aj pre väčšie automobily.

Čistejší vzduch v aute môže znamenať aj bezpečnejšiu jazdu. Koncentrácia CO2 vyššia ako 2000 ppm spôsobuje bolesti hlavy, ospalosť a stratu pozornosti. Čistička vzduchu LAC100 má snímač častíc PM2,5 a CO2, ktorými neustále kontroluje kvalitu vnútorného vzduchu v automobile. Ak sa zvýšia ich hladiny CO2 alebo PM2,5, inteligentný ovládač zapne čističku vzduchu, čo umožňuje vychutnávať si čistý vzduch s optimálnou spotrebou energie. LAC100 ponúkajú doteraz najsofistikovanejší čistiaci a monitorovací systém dostupný pre automobily. 

Čističky vzduchu LIFA air LAC sa ľahko inštalujú a používajú. Zariadenie sa pripevní na zadnú stranu sedadla vodiča, aby nebránilo vo výhľade počas jazdy. Čistička je napájaná cez cigaretovú zástrčku automobilu. Inteligentný ovládač je tiež vybavený 2 portami USB, takže pri používaní čističky môžete dokonca nabíjať ďalšie zariadenia.

Technické údaje

Vysoká účinnosť čistenia vzduchu:
CADR pre častice: 100 m³/h
CADR pre formaldehyd: 9 m³/h
CADR pre oxid siričitý: 26 m³/h 

Efektívna plocha: 7-12 m2 

Čas na vyčistenie: 6 min

Filter: vysokokapacitný HEPA H11 a uhlíkový filter

Senzory: Laserový snímač pre častice PM2,5 a senzor oxidu uhličitého NDIR 

Inteligentný riadiaci systém.

Ľahká inštalácia na sedadlo vodiča.

Veľkosť: D ​​x Š x V: 410 x 190 x 75 mm 

Hmotnosť: 1,64 kg 

Záruka: 1 rok