ČISTIČKA VZDUCHU DO AUTA LAC90

LAC 90 - LIFA air Smart Car Air Purifier

Čistička vzduchu do auta LAC 90 je najvyšším modelom v produktovej rade LIFAair Smart Car Purifier. Je vybavená dvoma ventilátormi, väčším a lepším filtrom pre vyčistenie vzduchu aj vo väščom aute do 6 minút. Filter v tejto čističke má dve vrstvy: kým prvá funguje ako filter častíc zachytávajúci prach, alergény a častice PM2,5, druhá vrstva z aktívneho uhlia absorbuje plynné nečistoty a pachy.

Má snímač častíc PM2,5, ktorým neustále kontroluje kvalitu vnútorného vzduchu v automobile a v prípade potreby zapína čističku vzduchu.

Ľahko sa inštaluje - len sa pripevní na zadnú stranu sedadla vodiča v miesta dopojenia hlavovej opierky. 

307,00 €

Bližší popis

Čističky vzduchu LAC90 sú vybavené filtrom s dvoma vrstvami: kým prvá funguje ako filter častíc zachytávajúci prach, alergény a častice PM2,5, druhá vrstva aktívneho uhlia absorbuje plynné nečistoty a pachy. Tento kompozitný filter HEPA H11 odstráni až 99,9% znečisťujúcich látok a zvládne to za pár minút. V porovnaní s čističkami série LAC50 majú ďalší ventilátor a lepší filter, čo zvyšuje rýchlosť čistenia, takže sú vhodné aj pre väčšie automobily.
Čistejší vzduch v aute môže znamenať aj bezpečnejšiu jazdu. Vyššia koncentrácia CO2 spôsobuje bolesti hlavy, ospalosť a stratu pozornosti. Čistička vzduchu LAC90 má snímač častíc PM2,5, ktorým neustále kontroluje kvalitu vnútorného vzduchu v automobile. Ak sa zvýši hladina PM2,5, inteligentný ovládač zapne čističku vzduchu, čo umožňuje vychutnávať si čistý vzduch s optimálnou spotrebou energie. LAC90 ponúka sofistikovaný čistiaci a monitorovací systém pre automobily.
Čističky vzduchu LIFA air LAC sa ľahko inštalujú a používajú. Zariadenie sa pripevní na zadnú stranu sedadla vodiča, aby nebránilo vo výhľade počas jazdy. Čistička je napájaná cez cigaretovú zástrčku automobilu. Inteligentný ovládač je tiež vybavený 2 portami USB, takže pri používaní čističky môžete dokonca nabíjať ďalšie zariadenia.

Technické údaje

Vysoká účinnosť čistenia vzduchu:
CADR pre častice: 100 m³/h
CADR pre formaldehyd: 9 m³/h
CADR pre oxid siričitý: 26 m³/h 

Efektívna plocha: 7-12 m2 

Čas na vyčistenie: 6 min.

Filter: vysokokapacitný HEPA H11 a uhlíkový filter

Senzory: Laserový snímač pre častice PM2,5

Inteligentný riadiaci systém.

Ľahká inštalácia na sedadlo vodiča.

Rozmery: D ​​x Š x V: 410 x 190 x 75 mm
Hmotnosť: 1,64 kg
Záruka: 1 rok