Čistička vzduchu LIFA air LA313

Ideálna voľba pre stredne veľké byty alebo veľké spálne. Ponúka vysokú rýchlosť dodávky čistého vzduchu (CADR) a vynikajúce schopnosti filtrácie. Má dvojstupňový filtráciu: filter HEPA12 na malé častice a znečisťujúce látky a aktívny uhlíkový filter na zachytávanie škodlivých plynov a organických zlúčenín, ako je formaldehyd. 

1 228,00 €

Bližší popis

VÝROBCA
LIFA air - to sú experti na čistenie vnútorného ovzdušia. Táto fínska spoločnosť už desaťročia vyvíja produkty pre zabezpečenie zdravého vzduchu v interiéri. Úzko spolupracuje s mnohými špičkovými výskumnými centrami na celom svete. Majú silný vplyv na stanovovanie medzinárodných štandardov kvality vnútorného ovzdušia. Dodávajú vybavenie do viac ako 100 krajín sveta. Ich filtre a čističky vzduchu využívajú nielen nemocnice, centrá pre astmatikov, ale aj vojenský sektor a iní nároční zákazníci. Teraz je táto technológia k dispozícii aj pre spotrebiteľov.

OCENENIA

BEZPEČNEJŠIA PRE DETI A DOMÁCICH MAZNÁČIKOV 
Všetky modely čističiek vzduchu LIFA boli navrhnuté tak, aby boli čo najviac priateľské k domácim miláčikom a deťom. Ventilátor je úhľadne zastrčený pod ochranným krytom a čistička vzduchu nemá žiadne ostré hrany. Zaoblený horný okraj je zároveň funkčný, pretože jeho pohladením môžete čističku ovládať.  

INTELIGENTNÉ ČISTENIE VZDUCHU PRE VÁŠ DOMOV 
Okrem inteligentného dotykového ovládania je model LA333 tiež vybavený jednotkou monitorujúcou kvalitu vzduchu, ktorá vám môže poskytnúť podrobné informácie o vzduchu, ktorý dýchate vy a vaša rodina.

Je možné použiť tiež aplikáciu LIFA air pre smartphone na prenos dát do vášho telefónu a na diaľkové ovládanie jednotky. Rozdiel medzi modelmi LA313VT a LA313V je v tom, že LA313V je vybavený snímačom CO2 na sledovanie jeho koncentácie.

TICHÁ, ALE VÝKONNÁ
Dizajn čističky vytvára prúd vzduchu rotujúci dookola o 360 °. Ten efektívne vyčistí vzduch v miestnosti s rozlohou 40 m2 za menej ako 20 minút. Vďaka rotujúcemu prúdu vzduchu sú čističky vzduchu série LA313 mimoriadne tiché, pracujú pri iba 34-63 decibeloch. Zariadenie čistí vnútorné ovzdušie od prachových častíc PM2,5 a PM10, od alergénov, formaldehydu a iných toxických organických zlúčenín.

DLHŠIE TRVAJÚCE FILTRE
Namiesto toho, aby ste museli meniť filtre v časovom intervale, čističky vzduchu LIFA monitorujú skutočné úrovne znečisťujúcich látok a prietok vzduchu, aby vám oznámili, kedy by ste mali filter vymeniť. HEPA filter bežne vydrží 10 - 15 mesiacov a uhlíkový filter bude vyžadovať výmenu približne každých 20 - 30 mesiacov. 


Technické údaje

Čistí vzduch od alergénov, prachových častíc a plynných zlúčenín
Ľahko sa inštaluje a používa 

Bezpečná pre domácich miláčikov a deti 
Inovatívne inteligentné ovládanie 
Tichá a nenáročná na priestor 

Filtre: H12 HEPA + absorpčné panely pre plyny (aktívne uhlie 1 kg) Modely: LA313V (so senzorom CO2), LA313VT (bez senzora CO2)
Senzory monitora: oxid uhličitý (LA313V), častice PM2,5, prchavé organické látky (TVOC), relatívna vlhkosť, teplota
Príkon: 1-45W
Rozmery: Ø 250 mm, výška 505 mm
Čistiaca kapacita: CADR (rýchlosť dodania čistého vzduchu) pre prachové častice 400 m³/h
CADR pre formeldahyd 140 m³/h
Odstránenie PM2,5 99,99% (30 min. Pri 30 m³)
Interval výmeny filtrov: HEPA 10-15 mesiacov v závislosti od použitia, uhlíkový filter 20 - 30 mesiacov v závislosti od použitia
Záruka: 1 rok